Zdravotní sestra do multidisciplinárního týmu / Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

FirmaFOKUS Liberec o.p.s.
ÚvazekHPP
Mzda31 150 Kč až 37 350 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Popis pracovní pozice: Zdravotní sestra/zdravotní bratr je součástí multidisciplinárního týmu, v rámci kterého dochází ke sdílené spolupráci v oblasti podpory osob s duševním onemocněním. Zdravotní sestra/zdravotní bratr sleduje a vyhodnocuje somatický a psychický stav klienta, individuálně plánuje péči, pravidelně konzultuje zdravotní stav klientů s týmem. Je v úzkém kontaktu s ambulantními i praktickými lékaři a s lůžkovými zdravotnickými zařízeními. Samostatně anebo ve spolupráci s týmem realizuje intervence v místě bydliště klienta.

Požadujeme:

- ukončené vzdělání v oboru všeobecná zdravotní sestra, výhodou je ukončené specializační vzdělání v oboru Ošetřovatelská péče v psychiatrii nebo praxe na psychiatrických odděleních
- odborná způsobilost k výkonu příslušného zdravotnického povolání na území ČR v souladu s ustanovením § 5 zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění
- schopnost týmové práce, psychickou odolnost a schopnost reagovat na nestandardní situace, které práce s naší cílovou skupinou přináší
- samostatnost, převzetí zodpovědnosti, dobré komunikační dovednosti, empatii, pracovní nadšení
- lidský přístup ke klientům a schopnost dobré spolupráce s rodinou
- otevřenost a ochota se vzdělávat v nových přístupech v rámci péče o duševní zdraví
- uživatelská znalost práce PC (Word, Excel, programy Google Workspace, Teams)
- občanská a morální bezúhonnost a zdravotní způsobilost
- očkování proti Hepatitidě typu B
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

- účast při vzniku zcela nové formy terénní mezioborové služby v Libereckém kraji
- smysluplnou práci v dobře komunikujícím týmu v málo hierarchickém prostředí
- propracovaný adaptační proces s plnou podporou odborné vedoucí týmu
- podporu v osobním rozvoji a vzdělávání, interní školení, workshopy, stáže a možnost profesního růstu - po zapracování zájemcům hradíme specializační vzdělávání v oboru psychiatrická sestra
- dobré pracovní zázemí (vybavená kancelář, služební notebook a mobil)
- stabilní a motivující platové ohodnocení (věrnostní příplatek za odpracované roky)
- 5 týdnů dovolené, 3 sick days, po dohodě možnost home office
- supervizní a metodickou podporu
- prostor pro kreativitu a využití Vašich silných stránek
- možnost podílet se na rozvoji organizace

Pracoviště: kancelář v Jablonci nad Nisou, lze využívat i kancelář v Tanvaldu, Krkonošská 90

Mzdové rozpětí: 31150 - 37350,-Kč měsíčně (1000,- Kč max. 4000,-Kč příplatek za praxi v oboru), po zaučení navýšení osobního ohodnocení 1000 - 3000,-Kč. Při práci pro organizaci 2 roky věrnostní příplatek ve výši 2000,- Kč a po dalších odpracovaných letech příplatky až do výše 10000,- Kč/měsíc.

CV a motivační dopis (uveďte vzdělání, vzdělávací kurzy, semináře, praxi) včetně dotazů zasílejte na e-mail [email protected]. Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:vyšší odborné

Nabízíme:

adresa pracoviště:Jiráskova 4898/9, Jablonec nad Nisou, 46601, Česko
mzda, plat (hrubý):31 150 Kč až 37 350 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 03. 2025
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:FOKUS Liberec o.p.s., IČ: 46749411
datum zveřejnění nabídky práce:06. 03. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:DiS Pavlína Prousková
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma FOKUS Liberec o.p.s. u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 31 150 Kč až 37 350 Kč ; Benefity a výhody: Dovolená navíc, Jiné výhody, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Jiráskova 4898/9, Jablonec nad Nisou, 46601, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ; do: 31. 03. 2025 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.